להצעת מחיר

שמשיות

 

שמשיות רגל מרכזית או שמשייה רגל אמצע כוללות את קו השמשיות העשויות מאלומיניום עמיד ואת החופה מחזיקות 8 צלעות .השמשיה מונחת על בסיס בעל משקל אשר מייצב ומחזיק את השמשייה מפני רוחות . בOUTLIVING תמצאו מגוון של מידות ,צבעים וגדלים שיתאימו לשימוש לבית ולגינה ועד לשימושים בבתי עסק ומוסדות .איכות הרכיבים ללא פשרות .

 

כך תבחרו שמשיות לגינה

פתרון הצללה מצוין לגינה, עם יחס מצוין שבין עלות לבין תמורה הינו השמשייה. אך יש הרבה מאוד דגמים של שמשיות ולא כולן זהות. בעזרת המומחים של אאוטליבינג נכיר את כל הדיברות לבחירה הכי טובה של שמשיות לגינה. כך בוחרים מבלי להתבלבל.

שמשיות לגינה מבד חזק

זה לא מספיק שהשמשייה נראית יפה ומרהיבה, ושהיא מצוידת ב"רגל" יציבה. החלק החשוב לא פחות של שמשיות לגינה הינו הבד. אחרי הכל, זה מה שמעניק את הצל הנעים. אך תמיד הקפידו לבחור שמשייה לגינה שמצוידת בבד חזק. בד שלא יקרע או יהפוך לדהוי לאחר תקופת שימוש לא ארוכה. יש דגמים מבדי פוליאסטר איכותיים ואילו אחרים עשויים בד ספאנקריליק אשר נחשב לעמיד וחזק באופן יוצא מן הכלל.

מוט עמיד ויציב

מה שמעניק לשמשייה את היציבות שלה זהו המוט המרכזי. המוט לא צריך רק להיראות חזק הוא צריך באמת להיות חזק. אל תתפשרו על מוט דק מדי. כדאי להעדיף מוטות חזקים שעשויים למשל מאלומיניום. ככל שהשמשייה עצמה גבוהה יותר, כך המוט צריך להיות יותר חזק ועבה.

גודל השמשייה

אל תבחרו שמשייה שלא תתאים לצרכיכם מבחינת הגודל. ככל שהגינה שלכם גדולה יותר ואם אתם לא רוצים לרכוש כמה שמשיות, כך כדאי לבחור שמשייה גדולה יותר. יש שמשיות בגדול של 2 על 2, 3 על 3 ואפילו יותר מזה.

אסתטיקה עיצוב וצבע

לצד שמשיות פשוטות למראה יש גם דגמים מאוד יפים ומיוחדים וכמובן גם צבעוניים. בחרו את הצבע שנראה יפה בעינכם ואל תתפשרו. כמו כן, דגם מאוד יפה ומיוחד הינו השמשייה בעלת רגל הצד. היא גם מאוד נוחה משום שהמוט לא נמצא למטה כך שיש יותר מקום מוצל, ללא הפרעות.

בסיס חזק לשמשייה

הדבר האחרון שאתם צריכים לבדוק לגבי שמשיות לגינה, מלבד המחיר כמובן, הוא הבסיס. ניתן לרכוש מגוון בסיסים, בכל מיני משקלים ועיצובים. יש דגמים בעלי בסיס משיש ויש כאלה שנועצים בקרקע. כאשר תשימו לב לכל האלמנטים הללו, תמצאו את הדגם הכי טוב בשבילכם, לגינה שלכם.

לחץ לאתר:

logo shadepro