להצעת מחיר

שמשיה מקצועית מדריד

שמשיה מקצועית מדריד

בעלת מראה אירופאי קלאסי

שמשיה רגל מרכזית בעלת מראה אירופאי קלאסי, נחשבת למקצועית, בעלת עמידות ברוחות חזקות ומתאימה במיוחד לעסקים שונים כגון: 

מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי הארחה, מלונות ובתים פרטיים. 

מגיעה במידות: 3X3 ו- 4X4

מוט מרכזי אלומניום קוטר עמוד 60 מ"מ עובי דופן 3 מ"מ

8 צלעות עובי 2 מ"מ

בד ספאנקריליק 240 גרם למ"ר עם מסנן קרינה ועמיד גשם

למי שמחפש מוצר חזק ועמיד בעלות תועלת מצויינת - שמשיות מדריד הן פתרון יעיל, איכותי ומרהיב ביופיו.

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בלבד, השאירו פרטים ונציג מקצועי שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם.

אין לעשות שימוש במוצר זה במרפסות שמש ופנטהאוז

 
 

ליהנות מחודשי הקיץ עם גזיבו מתקפל 

בארץ ברוכת שמש כמו שלנו בילוי בחוץ, בין אם בגינה או בחוף הים היא מהנה. עם זאת, השמש החזקה במיוחד בקיץ גורמת לרבים לוותר על הבילוי בחוץ ולהעביר עוד יום בבית או בקניון. אין צורך לוותר על הבילוי בחוץ, בטבע, המאפשר לחלץ איברים ולנשום אוויר צח. פתרונות הצללה איכותיים ונוחים כמו גזיבו מתקפל יעשו עבודה מעולה ויגנו עליכם מפני השמש, וזאת רק במספר דקות של עבודה.

היתרונות של גזיבו מתקפל

• ליצור הצללה בכל מקום: גזיבו מתקפל מיועד לכך שתוכלו להקים אותו בכל מקום וליצור את ההצללה איתה תוכלו להעביר זמן בכיף אמיתי. את הגזיבו ניתן להקים בגינה על המשטח המרוצף או הדשא, בחוף הים, באזור מיוער (יער בישראל עדיין אומר יותר שמש מצל...), כך שלא רק הגזיבו גמיש, גם השימוש בו גמיש.

• קיפול או התקנה תוך דקה: גזיבו מתקפל, גם הגדולים שבהם, הוא קל ומהיר מאוד להתקנה. לא מדובר על טכניקה מורכבת אלא פעולה פשוטה שכל אחד יכול לבצע בזמן קצר מאוד.

• מקום לכולם: למרות הקלילות והגמישות, ישנם גדלים שונים של גזיבו לבחירתכם, החל מגזיבו למשפחה ועד גזיבו המיועד לאירועם ציבוריים: ירידים, פסטיבלים ועוד. אלה מספיק גדולים על מנת להכיל כמות לא קטנה של אנשים. גם בעניין הגודל הבחירה לגמרי בידכם.

פתרון מצוין להצללה בגינה ללא אישורים והתעסקות

גזיבו מתקפל הוא כאמור מתקן מעולה להצללה גם בגינה. הבד מסנן קרינת UV ומספק לכם הגנה. רבים המעוניינים בפתרון הצללה בגינה הולכים על הפתרון המורכב יותר- פרגולה. הקמת פרגולה דורשת אישורים וההתייחסות אליה היא ממש כאל מבנה נוסף בגינה. כמובן שגזיבו מתקפל חוסך לכם את כאב הראש הזה. בכל זמן שאתם רוצים אתם פותחים אותו והוא מספק הצללה מעולה לכל זמן שתצטרכו. ניתן להתקין אותו לכל עונת הקיץ באופן קבוע וניתן גם לפתוח אותו בכל יום לכמה שעות. כך או כך, אתם חופשיים לעשות כפי שתרצו.

גזיבו מתקפל מחברה מקצועית ואמינה

העובדה שזהו גזיבו מתקפל לא צריכה לפגום בחוזק ובעמידות שלו- לא של המרכב ולא של הבד עצמו. לכן, אל תתפשרו על איכות נמוכה. פנו לחברה מקצועית בתחום כמו אאוטליבינג העוסקת בכל הקשור לציוד חוץ, ציוד קמפינג או שהיה בחוף. החברה מציעה גזיבו קבוע או מתקפל בגדלים שונים ובמספר עיצובים לבחירתכם.

 

לחץ לאתר:

logo shadepro