להצעת מחיר

גזיבו איזי קמפינג

גזיבו איזי קמפינג

גזיבו אלומיניום רק 9 ק"ג לים ולקמפינג מגיע ב-2 צבעים לבחירה

גזיבו אלומיניום קל משקל בפתיחה מהירה בעל צלעות חיזוק עליונות ויריעת גג פוליאסטר להגנה של 100% מפני קרני השמש בשילוב חצי קיר הניתן לחיבור בקלות ובמהירות לחוויה מושלמת בצל.

קל משקל, רק 9.5 ק"ג, מגיע בתיק נשיאה עם כתפיות לנשיאה קלה וניתן לאחסון בתא מטען של רכב משפחתי.

מידות במצב מקופל:

22X22X125 ס"מ

מידות במצב פתוח:

פתח רגליים בקרקע – 3X3 מטר (9 מטר רבוע)

בגג : 2.5X2.5 מטר (6 מטר רבוע של צל)

גובה במצב פתוח: 190 סמ (רגליים טלסקופיות)

שלד - אלומיניום רגלים 25X25 ממ

צלעות צד: 10X20 ממ

יריעת גג: פוליאסטר 150 דניר הכולל שכבת הגנה ALUMINEX למניעת מעבר של קרני UV

ניתן לרכוש בנפרד ערכת אוהל לגזיבו 

אין לעשות שימוש במוצר זה במרפסות שמש ופנטהאוז

 

בחרו את הצבע.
מחיר המוצר באתר:
800.00

תשלום
מאובטח

מידות ומשקל

משקל: 9.5 ק"ג
גודל יריעת גג: 2.5X2.5 מטר

סרטון הקמה וקיפול

גזיבו לגינה ולשטחים פתוחים

בזמן אירועים משפחתיים או חברתיים מחוץ לבית, המארגנים צריכים לדאוג ללא מעט דברים. צריך לדאוג למזון, לשתייה ומים, למקומות ישיבה מספקים ולשולחנות שיהיה ניתן להניח עליהם אוכל וציוד. לא פחות חשוב מכך – כדאי לדאוג שיהיה גזיבו לגינה

הדברים שהמארגנים צריכים להכין קשורים בדאגה לצרכים הבסיסיים של המשתתפים באירוע. זה יכול להיות אפילו פיקניק עם חברים על הדשא בגינה או לייד הבניין. כדי שכולם ייהנו צריך לחשוב מראש על הכל. אחד מהדברים שצריך לחשוב עליהם הוא איך מוודאים שיהיה צל מהשמש הקופחת. 

צל והגנה מהשמש הם לא רק עניין של נוחות. יש כאן גם עניין של בריאות ושמירה על העור מפני השמש. שעות ארוכות של בילוי בחוץ ללא הגנה מהשמש יכולים לגרום לסיכון מבחינת עור הגוף. יש צורך בהגנה מפני השמש – הגנה שגזיבו יכול לספק בקלות.

מהו גזיבו לגינה

גזיבו הוא המצאה כמעט גאונית. מדובר בסך הכל בצילייה גדולה שעומדת על ארבעה מוטות ובראשה יש כיסוי. כיסוי זה יוצר משטח שמתחתיו יש צל בכל שעה ובכל תנאי של מזג אוויר. 

הגזיבו יכול לשמש לאירועים חברתיים, לפיקניק בגינה ולכל אירוע שבו רוצים לבלות מחוץ לבית ומחפשים מקום מוצל. הגזיבו מאפשר לכם להביא את הצל איתכם ולא לחפש אותו בכוח. 

הצל שאותו יוצר הגזיבו הוא גדול רחב ומאפשר למספר אנשים ליהנות ממנו. כמובן שיש גם גדלים שונים של גזיבו לגינה – וגודל הצל הוא בהתאם לגודל הגזיבו. 

גזיבו – נפתח נסגר בקלות רבה

גזיבואים ניתן לקנות מחברת אאוטליבינג – המתמחה בשיווק של מוצרי הצללה אלו. חשב לציין כי הגזיבו מתקפל וכך ניתן לשנע אותו בקלות ממקום למקום. בנוסף לכך שהוא מתקפל, הוא גם נפתח ונסגר בקלות רבה מאוד. הדבר מהווה יתרון משמעותי לעומת פתרונות הצללה אחרים הקיימים בשוק. 

גזיבו לגינה ניתן לפתוח ולהעמיד בתוך פחות מדקה והוא גם מתאים לסוגים שונים של משטחים. שום משטח אינו מערער את היציבות שלו או פוגע בצל שהוא מעניק.

 

לחץ לאתר:

logo shadepro