להצעת מחיר

גזיבו מתקפל 3X3

גזיבו מתקפל 3X3

גזיבו מתקפל לגינה ולחצר הבית - מחיר כסאח!!!

אוהל מתקפל קלאסי לגינה ולחצר עשוי מסגרת מתכת
פתיחה וקיפול מהיר בתוך 60 שניות בלבד
לחצן קפיצי סגירה מהירה
ניתן לקבוע 4 מצבי גובה שונים
מגיע בתוך תיק נשיאה
אין אחריות על מוצר זה

מחיר המוצר באתר:
235.00

תשלום
מאובטח

גזיבו לגינה- לשהות בגינה בקלות ובכל זמן

גינה היא חלק משמעותי בבתים רבים בישראל. היום, גם בלב העיר נבנים בתים עם גינה או דירות גן. ימי השמש הרבים מאפשרים לבלות כמעט כל יום בגינה, במיוחד בימי חופשה, שבת או חג בהם משפחות רבות גם אוכלות בגינה ומארחות. כדי לשהות בגינה לאורך זמן, לאכול וליהנות מכך גם בשעות שהשמש חזקה, חשוב לדאוג להצללה שיוצרת צל על פני שטח רחב. גזיבו לגינה הוא אפשרות מעולה ליצור צל על פני שטח משמעותי וזאת ללא הצורך בהתעסקות בבניה וקבלת אישורים.

היתרונות של גזיבו לגינה

בניגוד לפרגולה, גזיבו לגינה, גם אם זהו גזיבו קבוע אינו דורש התעסקות בבירוקרטיה וקבלת אישורים. גם הבניה שלו פשוטה יותר מבנייתה של פרגולה הדורשת כבר עבודה מקצועית, תכנון וגם המחיר בהתאם. ניתן לבחור בין גזיבו קבוע  לגזיבו מתקפל שלכל אחד מהם היתרונות שלו, אך גזיבו באופן כללי מספק בהחלט את הסחורה: צל איכותי המספיק למשפחה ואף לשולחן גדול לאירוח.

מה כדאי- גזיבו קבוע או מתקפל?

  • כאמור, גזיבו באופן כללי קל ופשוט יותר מבניית פרגולה ונותן בדיוק את אותה תוצאה. לגבי השאלה האם כדאי גזיבו לגינה שהוא קבוע או גזיבו מתקפל, יש לקחת בחשבון כמה דברים:האפשרות להתמקם כל פעם במקום אחר:אם זו גינה גדולה יחסית ויתכן שתרצו לשהות כל פעם במקום אחר, גזיבו מתקפל מומלץ יותר כי ניתן למקמו בכל פעם במקום אחר. גזיבו קבוע מתאים אם ישנה פינה קבועה בה בוודאות תרצו תמיד לשהות.
  • תנאי השטח: הקמת גזיבו קבוע דורשת שטח מישורי על פי גודלו. גזיבו מתקפל גמיש יותר מבחינת תנאי השטח שהוא דורש. ניתן להקים אותו גם במקום שהשטח בו לא מיושר לגמרי. כמובן שגם אותו לא מומלץ להקים דווקא על המסלעה שבגינה...
  • האם תרצו גזיבו גם למקומות אחרים: גזיבו מתקפל תוכלו להקים גם בגינה כשתרצו אך גם לקחת אותו איתכם לטיולים, קמפינג, חוף הים ועוד.

איך לבחור גזיבו לגינה?

כשאתם בוחרים גזיבו לגינה החליטו בין קבוע למתקפל, החליטו על הגודל המתאים לכם בהתאם למספר האנשים שהוא אמור לשמש, על פי מבנה וגם המחיר. בכל מקרה, אל תקנו מגורם לא מוכר רק בגלל מחיר זול. היכנסו לאתר כמו אאוטליבינג המתמחה בכל הקשור לקמפינג והצללה. זה המקום למצוא בו מבחר סוגי גזיבו איכותיים.

logo shadepro