להצעת מחיר

גזיבו מתקפל 3X3

גזיבו מתקפל 3X3

גזיבו מתקפל לגינה ולחצר הבית - מחיר כסאח!!!

אוהל מתקפל קלאסי לגינה ולחצר עשוי מסגרת מתכת בגודל 3X3 מטר
פתיחה וקיפול מהיר בתוך 60 שניות בלבד
לחצן קפיצי סגירה מהירה
ניתן לקבוע 4 מצבי גובה שונים
מגיע בתוך תיק נשיאה
אין אחריות על מוצר זה

בחרו את הצבע.
מחיר המוצר באתר:
330.00

תשלום
מאובטח

גזיבו לגינה- לשהות בגינה בקלות ובכל זמן

גינה היא חלק משמעותי בבתים רבים בישראל. היום, גם בלב העיר נבנים בתים עם גינה או דירות גן. ימי השמש הרבים מאפשרים לבלות כמעט כל יום בגינה, במיוחד בימי חופשה, שבת או חג בהם משפחות רבות גם אוכלות בגינה ומארחות. כדי לשהות בגינה לאורך זמן, לאכול וליהנות מכך גם בשעות שהשמש חזקה, חשוב לדאוג להצללה שיוצרת צל על פני שטח רחב. גזיבו לגינה הוא אפשרות מעולה ליצור צל על פני שטח משמעותי וזאת ללא הצורך בהתעסקות בבניה וקבלת אישורים.

היתרונות של גזיבו לגינה

בניגוד לפרגולה, גזיבו לגינה, גם אם זהו גזיבו קבוע אינו דורש התעסקות בבירוקרטיה וקבלת אישורים. גם הבניה שלו פשוטה יותר מבנייתה של פרגולה הדורשת כבר עבודה מקצועית, תכנון וגם המחיר בהתאם. ניתן לבחור בין גזיבו קבוע לגזיבו מתקפל שלכל אחד מהם היתרונות שלו, אך גזיבו באופן כללי מספק בהחלט את הסחורה: צל איכותי המספיק למשפחה ואף לשולחן גדול לאירוח.

מה כדאי- גזיבו קבוע או מתקפל?

  • כאמור, גזיבו באופן כללי קל ופשוט יותר מבניית פרגולה ונותן בדיוק את אותה תוצאה. לגבי השאלה האם כדאי גזיבו לגינה שהוא קבוע או גזיבו מתקפל, יש לקחת בחשבון כמה דברים:האפשרות להתמקם כל פעם במקום אחר:אם זו גינה גדולה יחסית ויתכן שתרצו לשהות כל פעם במקום אחר, גזיבו מתקפל מומלץ יותר כי ניתן למקמו בכל פעם במקום אחר. גזיבו קבוע מתאים אם ישנה פינה קבועה בה בוודאות תרצו תמיד לשהות.
  • תנאי השטח: הקמת גזיבו קבוע דורשת שטח מישורי על פי גודלו. גזיבו מתקפל גמיש יותר מבחינת תנאי השטח שהוא דורש. ניתן להקים אותו גם במקום שהשטח בו לא מיושר לגמרי. כמובן שגם אותו לא מומלץ להקים דווקא על המסלעה שבגינה...
  • האם תרצו גזיבו גם למקומות אחרים: גזיבו מתקפל תוכלו להקים גם בגינה כשתרצו אך גם לקחת אותו איתכם לטיולים, קמפינג, חוף הים ועוד.

איך לבחור גזיבו לגינה?

כשאתם בוחרים גזיבו לגינה החליטו בין קבוע למתקפל, החליטו על הגודל המתאים לכם בהתאם למספר האנשים שהוא אמור לשמש, על פי מבנה וגם המחיר. בכל מקרה, אל תקנו מגורם לא מוכר רק בגלל מחיר זול. היכנסו לאתר כמו אאוטליבינג המתמחה בכל הקשור לקמפינג והצללה. זה המקום למצוא בו מבחר סוגי גזיבו איכותיים.

 

גזיבו לגינה- פתרון הצללה קל ופשוט

במיוחד בישראל השמשית גינה היא אזור שניתן לשהות בו רוב ימות השנה וחלק גדול משעות היום. ישראלים רבים אוהבים לשהות בגינה וגם לארח. ישנו נושא אחד שיש לפתור על מנת שהשהיה בגינה תהיה כיפית גם בימי הקיץ ובשעות החמות והוא הצללה. לא מעט אנשים הולכים דווקא על האופציה המורכבת יותר של בניית פרגולה. ישנו פתרון פשוט בהרבה: גזיבו לגינה.

היתרונות של גזיבו לגינה

גזיבו הוא מתקן נוח מאוד לשימוש. הוא גמיש, ניתן לבחור את הגודל והצורה המתאימים לכם. במיוחד כשמדובר על גזיבו מתקפל, אתם יכולים להחליט מתי יש בו צורך וכך להתקינו או לקפל אותו בכל זמן שתרצו. עם זאת, גם גזיבו קבוע, המורכב מחומרים חזקים כמו עץ, במבוק או מתכת הוא מצויין בכדי ליצור פינת ישיבה קבועה. אם אתם יודעים שאתם רוצים פינת ישיבה מוצלת באופן קבוע, גזיבו קבוע הוא פתרון נהדר. לעומת פרגולה, אין צורך באישור בניה על מנת להקים גזיבו והוא מספק הצללה מצוינת כל עוד זהו גזיבו איכותי. ניתן לבחור בגזיבו בכל גודל. אם יש אתם מארגנים אירוע עם משתתפים רבים יחסית, ניתן להקים באופן חד פעמי גזיבו מתקפל גדול ולפרק אותו מיד לאחר מכן ולחזור לגזיבו מתקפל בגודל רגיל.

איך לבחור גזיבו לגינה?

בחירה ראשונה שכדאי לעשו בבחיר הגזיבו היא האם אתם רוצים אותו באופן קבוע או שתרצו גזיו מתקפל אותו תפתחו מתי ולכמה זמן שתרצו. קחו בחשבון שגזיבו מתקפל יוכל לשרת אתכם היטב גם מחוץ לבית ולהוות פתרון הצללה מצוין גם לשהיה בחוף הים, בטיול ואפילו בקמפינג. ניתן לבחור גם ערכת אוהל ולהפוך אותו גם לאמצעי ללינה ולא רק הצללה. גזיבו קבוע יש להתקין על שטח ישר ומפולס. גם זאת יש לקחת בחשבון. גזיבו מתקפל ניתן להתקנה בכל מקום ותנאי שטח. בנוסף בחרו את הגודל המתאים, הצורה- האם בצורת סככה או ביתן? שימו לב גם לחומר ממנו בנוי מרכב הגזיבו- האם ממתכת עמידה לכל תנאי מזג אוויר או עץ הזקוק לתחזוקה מדי פעם.

לסיכום, גזיבו לגינה הוא פתרון הצללה מעולה. אנו באאוטליבינג מספקים סוגים שונים של גזיבו לגינה כמו גם מגוון רחב של מוצרים להצללה, קמפינג, טיולים ועוד.

לחץ לאתר:

logo shadepro