להצעת מחיר

גזיבו

 

גזיבו או גזיבו מתקפל הינו מוצר צל האידאלי לים, לטיולים, שטח וחצר.

זהו מוצר קומפקטי ונוח לשימוש בצורה יוצאת מן הכלל.

הגזיבו יכנס למרבית תאי המטען של רכב משפחתי ובכל רגע נתון אפשר לפתוח אותו בצורה מהירה ופשוטה שלא תיקח יותר מ 60 שניות.

הגזיבו יעשה צל גדול וייתן הגנה מלאה מקרני השמש.

הקיפול מהיר אף יותר והינו מוצר יציב בתנאי שטח ומיועד לעמוד בחוץ.

חשוב לציין שדגמים אלו לא מיועדים לשימוש קבוע כמחסה קבוע לימים ושבועות.

 

גזיבו קבוע- פתרון מעולה להצללה לכל זמן

בארץ שלנו, אפילו בחורף ישנם לא מעט ימי שמש בהם נעים יותר לשבת בגינה עם הצללה מעל ראשכם. שלא לדבר על כך שבקיץ ההצללה נחוצה עוד יותר. לא מעט אנשים מוותרים על יציאה לגינה בחודשי הקיץ כי אין להם פתרון הצללה נוח מספיק. גזיבו קבוע הפך להיות פתרון הצללה אולטימטיבי, פתרון שאינו דורש התעסקות בכל פעם מחדש. כל שיש לעשות הוא להתיישב תחת הגזיבו וליהנות מהשהיה בגינה או בחצר.

סוגים שונים של גזיבו

עולם הגזיבו, מסתבר, הוא עולם עשיר ומלא. הגזיבו באופן כללי הופך להיות פתרון נפוץ יותר ויותר ומחליף פעמים רבות את הפרגולה שהקמתה דורשת התעסקות רבה. גזיבו יכול להיות עשוי חומרים שונים: במבוק, עץ, מתכת ועוד. האבחנה הבולטת ביותר היא בין גזיבו קבוע לגזיבו מתקפל. גם הצורות של הגזיבו הן מגוונות. ישנו גזיבו הדומה יותר לביתן לעומת כזה הדומה יותר לסוכה או סככה. הכל לפי טעמכם. המשותף לכל סוגי הגזיבו הוא היותם עשויים חומרים חזקים הנותנים הגנה מפני קרינת השמש. כל גזיבו מגיע במידות שונות הקובעות את גודל החלל שיווצר תחתיו ואת כמות האנשים שהוא יכול להכיל.

היתרונות של גזיבו קבוע

האבחנה הברורה ביותר בין סוגי גזיבו היא בין גזיבו מתקפל ונייד לבין גזיבו קבוע. היתרונות של גזיבו קבוע על פני מתקפל הם בעיקר החוזק שלו, עמידותו בפני תנאי מזג אוויר משתנים - קיץ וחורף, כולל עמידות בפני רוחות.

גם החומרים מהם יהיה עשוי גזיבו קבוע הם חזקים יותר מאלה המרכיבים גזיבו מתקפל. אם יש לכם פינת ישיבה קבועה בגינה ואין לכם רצון לשבת כל פעם במקום אחר, אין ספק כי התקנה חד פעמית של גזיבו עדיפה על פני התקנתו ופתיחתו בכל פעם מחדש.

אמנם התקנתו של גזיבו קבוע היא מורכבת יותר ודורשת גם תנאי שטח קשוחים יותר כמו אזור ישר ומפולס, אך ההשקעה בהחלט משתלמת כשנוצר פתרון קבע שאין צורך לתת את דעתכם עליו יותר והוא משרת אתכם בכל פעם שתרצו.

איך לבחור גזיבו קבוע

לאחר שקיבלתם החלטה ללכת על גזיבו קבוע, כדאי לשים לב לכמה דברים שיקבעו מהו הגזיבו המתאים לכם ביותר:

  • גודל: גם בין סוגי הגזיבו הנמצאים בחצר על בסיס קבוע ישנו הבדל בגדלים ובנפח החלל הנוצר תחתם. ניתן למצוא גזיבו בגודל 2.5X4, 3X4 או 4X4 . הבחירה תלויה בכם ובהרגלי האירוח שלכם: האם אתם מארחים הרבה וזקוקים להצללה לכמות אנשים גדולה יחסית? האם אתם מארחים פחות בכלל או פחות בגינה ומסתפקים בשטח מצומצם יותר? כמובן שבחירת גודל הגזיבו צריכה להיות תואמת גם את השטח העומד לרשותכם. השטח צריך להיות ישר ומפולס כך שלפני בחירת הגזיבו יש לבדוק מהו השטח המקסימלי שעומד לרשותכם.
  • החומרים: כאמור, כל הגזיבו המיועדים להיות מותקנים על בסיס קבוע עשויים חומרים חזקים ועמידים אך עדיין יש הבדלים ביניהם. גזיבו העשוי עץ למשל יזדקק לתחזוקה רבה יותר. ישנו גם הבדל משמעותי במראה בין גזיבו העשוי פלדה לגזיבו מעץ או במבוק.
  • המראה והמבנה: האם אתם רוצים גזיבו קבוע בעל מראה של ביתן יוקרתי כמו בגינות משפחות אצולה אירופאיות? האם אם רוצים דווקא גזיבו בעל מראה קליל ואוורירי ככל האפשר ואז דווקא גזיבו בעל רגלי פלדה וכיסוי העשוי יריעת שמשונית חזקה יענה על הצורך, יספק הצללה מעולה ויתאים גם במראה ובסגנון? בחירת הגזיבו צריכה להיות תואמת לסגנון העיצובי של הגינה שלכם אם ישנו.

הצללה קבועה גם לאוטו

כשחושבים על גזיבו לרוב הוא עולה כפתרון הצללה עבור אנשים הרוצים לשבת בחצר בנוחות. גזיבו אכן משמש ברוב המקרים כפתרון הצללה לאנשים אך לא רק הוא יכול להיות פתרון מעולה גם לרכב שלכם. גם לרכב השמש לא עושה טוב במיוחד ואם ישנו פתרון הצללה לרכב יש בכך תועלת רבה גם לשמירה על הרכב וגם לשמירה על טמפרטורה נעימה יותר עבור הנכנס אליו.

גזיבו קבוע בגודל 2.5X4 הוא גזיבו מצוין לרכב. גזיבו בגודל זה העשוי שלד קונסטרוקציה מפלדה ויריעת שמשונית חזקה מספק לרכב את ההגנה וההצללה המתאימות.

רוצים לפתור את עניין ההצללה בגינה או בחניה אחת ולתמיד? גזיבו קבוע של חברת אאוטליבינג, חברה המספקת מגוון פתרונות הצללה באיכות מעולה הוא הפתרון עבורכם.

לחץ לאתר:

logo shadepro