להצעת מחיר

מחצלת ים דוחה חול 1.55X2.0 מטר

מחצלת ים דוחה חול 1.55X2.0 מטר

מחצלת ים דוחה חול

הטכנולוגיה החדישה ביותר שתשדרג לכם את החוויה בחוף הים!

פטנט בלעדי המשלב מארג שכבות השומר את החול מתחת למחצלת ואינו מאפשר לו לעלות למעלה.

החול נופל למטה ואינו חוזר למעלה!

עשוי חומרים מיוחדים ועמידים, מתקפל במהירות וניתן לשימוש במגוון רחב של פעילויות וחוויות כגון:

ים וקמפינג, משחקי כדורגל, פיקניקים, גני שעשועים ומגוון רחב של פעילויות אחרות.

מתנקה בקלות ובמהירות, ניגוב מהיר והמשטח נשאר יבש ונקי.

פשוט לשמור ברכב ולהוציא בכל חוויה ופעילות.

היחיד והמקורי (הזהרו מזיופים!) - פטנט רשום שישדרג לכם את החוויה בחוף הים.

צבע ליים

מחיר המוצר באתר:
295.00

תשלום
מאובטח

סרטון וידאו

 
שאלות ותשובות

מחצלת דוחה חול CGEAR

מחצלת דוחה חול נועדה לתת מענה למי שאוהב את הים בעיקר אך לא רק גם לטיילים ואוהבי שטח אך מונעת מהם את הטרדה הגדולה  של החול. שנערם מעל המשטח והופך לטורדני.  

כיצד  : באמצעות טכנולוגיה של חברה אוסטרלית שנקראת CGEAR  שנקראת SAND FREE TECHNOLOGIES . החול שמגיע על המחצלת ייפול מטה ויסונן אך לא יוכל לעלות חזרה מעלה במקור פותח לצרכים צבאיים .

תחת קטגוריה זו יש הבחנה ברורה בין שני מוצרים  שהחברה פיתחה : MAT  = שטיח  ו RUG = מחצלת . שני המוצרים שונים בתכלית ואינם  מיועדים עבור אותו שימוש ויעוד  . 

ה MAT – השטיחים מיועדים לשימוש קבוע !!! ( לדוגמא : מחוץ לקרוונים ושהייה בשטח פתוח ) או לשמש כתחליף למשטחים קשיחים לא אסטטיים כמו בטון ישן ולתת מעטה יותר נעים לעיין. והוא מיועד לקיבוע והשארת המוצר לאורך זמן רב ובעל עמידות גבוה ורמת שחיקה גבוהה מאוד . המוצר יהיה יותר מחוספס למראה בעל טבעות בצורת האות D לקיבוע עם יתדות ולא נעים למגע בישיבה עליו ...אך ניתן להניח עליו ריהוט שטח ובעלי חיים מבלי חשש שיגרם למוצר נזק .

ה RUG /המחצלת לעומת זאת –מגיע במחבר גדול של צבעים וישמש כתחליף למחצלת/ שמיכת  פיקניק ומגבת ים .  ל RUG יש שכבה נעימה למגע ולשכב ישירות עליה. ה RUG מגיע במספר מידות 1,2,4 אנשים וכן ארוג בהיקף ויכול לשמש גם כמשטח לתא המטען למניעת חול / לים /לשטח פקניקים ומשחקי ספורט בדשא . ופנטסטי למשחק לידלין קטנים ותינוקות.

שני המוצרים גם עשויים מחומרים שונים  :

ה MAT – עשוי משני שכבות ארוגות של HDPE ( פוליאטילן צפוף ארוג שתי וערב ) ותפור בכל ההיקף עם טבעות לקיבוע יתדות כחצי מטר כל יתד.

ה RUG – עשוי מPVC ארוג בשכבה העליונה ובשכבה התחתונה מ HDPE . ארוג שתי וערב תפור בכל ההיקף .

 

החול לא יעלה מעלה משני סיבות : האחת השכבה הכפולה שלמעשה משמשת כמחסום לחול .וסיבה שנייה היא כוח כבידה . החול ייפול מטה מאחר ויש לו משקל וכוח הכבידה ימשוך אותו מטה אולם הוא לא יעלה מעלה כי לא מופעל כח כבידה אז אין כוח שידחוף אותו מעלה וכך החול נשאר מתחת למחצלת /שטיח .גם בוץ לרוב לא יצליח לעלות מעלה מניסיוננו .

בניגוד ל MAT שאפשר להניח משני הצדדים ב RUG יש חלק מובהק שחייב להיות העליון והוא החלק הצפוף יותר ובעל המגע הנעים יותר והחלק הפחות צפוף ונעים יהיה החלק התחתון . לרוב גם הבצע הבולט יותר והדומיננטי הוא זה שצירך להיות כלפי מעלה .

 

בעלי חיים יכולים לעלות על ה MAT = השטיח אך לא מומלץ שבע"ח יעלה על ה מחצלת מחשש שציפורני בעל החיים כן עלולים להזיק למוצר .

 

תחזוקת המוצר קלה ופשוטה .ניתן לשטוף במכשיר לחץ מים גבוהה או צינור מים וחומרי ניקוי כמו סבון כלים ודומיהם . אין לשפוף אצטון –זה יעשה חור במוצר !!!

שני המוצרים עמידים למים ולכן לא יעלו עובש מחד אולם מומלץ כאשר המוצר רטוב או לח לקפלו כשאר הוא לח או רטוב והוציאו אותו ליבוש בהזמנות הראשונה . נערו קלות ותנו למוצר להתייבש בצל !!  כפי שטיילים רבים נוהגים לעשות עם מוצרים אחרים אשר רטובים .

אם ישנו קרע במוצר טכנולוגית STOP RIBS שמיושמת במוצר תעצור פרימה נוספת של הקרע והתרחבותו .

 

מה לא מומלץ לעשות על מוצרי sand free   - לא עלות עם עכבים על ה MAT ולא אם שום נעל על ה RUG ואין לשפוך או לנקות באצטון.

הmat  חייב להיות מקובע לקרקע בפרט בשטחים קשיחים . ואין לעשות שימוש ללא קיבוע של המוצר לקרקע מחשש להחלקה !!!

 

אחריות : למוצר 12 חודשי אחריות . מרגע הקנייה עם הצגת החשבונית והבאת המוצר למשווק המורשה. האחריות מכסה פגמים במוצר ככול הנוגע לתפרים או חומר . וככול שנעשה בו שימוש בהתאם להוראות היצרן

 

 

 

המחצלת המקורית היחידה

מחצלת דוחה חול . זורעים חול בעינכם  ? לא עוד !!!

חברת שייד פרו נציגה של חברת CGEAR בישראל והמשווק המורשה של מוצרי החברה בעלי הפטנט SAND FREE  ו QUICK SAND  .

חברים יקרים .

אנו עדים לעניין הרב ולתהודה הגדולה שיש סביב מוצר זה אך מסתבר שיש לא מעט הטעיה ובלבול סביב המוצר. שהם תוצאה של כוחות שיווק שבאים לידי ביטוי ברשתות החברתיות ובאינטרנט  וכל מיני זרועות שיווק של הרשתות ואתרי המכירות שנקראים EFFILIATE  .  

אנו נשתדל  כאן להביא לכם מידע שימושי ובכך לעשות סדר בבלגן ובכך לתת לכם כלים לדעת מה לחפש ומה חשוב לברר לפני שקונים מוצר  "דוחה חול "   או "מחצלת דוחה חול " . לא כל מה שכתוב דוחה חול" = SAND FREE -  באמת יעשה את הפעולה המתבקשת !

 

ראשית חשוב לדעת !!!!

עובדות  :

טכנולוגיה של משטח דוחה חול פותחה ונרשמה כפטנט על ידי חברת CGEAR האוסטרלית מזה מספר שנים .

במקור המוצר פותח לצרכים צבאיים של הנחתת מסוקים ובהמשך לקחה את זה צעד קדימה לצרכים פרטיים לפנאי  בצורה שנקראת SAND  FREE MAT ( שטיח דוחה חול ) . המוצר כאמור המקורי הוא של חברת CGEAR תחת מוצרי המשנה SAND FREE/QUICK SAND  .ואתם יכולים לדעת שקניתם את המוצר המקורי והאוטנטי ולא חיקוי בשתי אופנים  :על כל  מחצלת של החברה  ישנה  תווית מגומי CGEAR SAND FREE TECHNILOGIES  ו כל  אתר או רשת חברתית או קישור לאתר מכירות שלא מציין את  שם המותג CGEAR מודגש וברור אתם עומדים לרכוש  חיקוי . ואין לדעת מה טיבו ואיכותו ואם יעשה את העבודה . כאמור לא הגיוני שחברה שמוכרת  "מרצדס"  לא תקפיד לציין שהיא מוכרת "מרצדס" ותדגיש זאת  הרי זה רק לזכותה  ? בהמשך הסבר למה חשוב לדעת מה לחפש . יש הרבה גורמים וסיבות למה מחצלת /שטיח של CGEAR  היא פטנט וטכנולוגיה ומה מייחד את מוצריה מבחינת חומרים ואיכות   ועל כך מי שרוצה מוזמן לקרוא באתר שלנו OUTLIVING  ששם מוצגים שאלות נפוצות ותשובות ,ועובדות  על המוצר .

שייד פרו בע"מ הינה הנציגה הבלעדית בישראל  של חברת CGEAR ,אשר מייבאת ומשווקת את מוצרי החברה לסוגיהם במחירים תחרותיים ותחת אחריות וכתובת לכל רוכש . זאת באופן של מכירה ישירה או באמצעות משווקים מורשים ( חנויות מחנאות  או משקווים באתרים נבחרים ) וכן תהיה הקפדה יתרה על שימוש במושג CGEAR בכל נקודת מכירה שכן אנו היבואן  ומשווקים רק את המוצר המקורי .

רבים לא מכירים את המונחים של המוצרים וההבדלים באשר רכשו מוצר מקורי או חיקוי לרוב יטעו וירכשו מוצר שלא מתאים לשימוש להם התכוונו, או לו יועד . מאחר והם ראו את המילה SAND FREE . אך חשוב לדעת שיש שני סוגים של מוצר .והם שונים בתכלית .גם אם על פניו עושה רושם שעושים את אותה עבודה – אז זהו שלא בדיוק . לרוב ירכשו מוצר שנקרא MAT = שטיח

 זה לרוב לא מה שמתכוונים רוב הקונים לרכוש !!!!

 והינה ההסבר  .

מילון מונחים  : RUG  ו MAT .

ה MAT – השטיחים מיועדים לשימוש קבוע !!! ( לדוגמא : מחוץ לקרוונים ושהות ארוכה  בשטח פתוח ) או לשמש כתחליף למשטחים קשיחים לא אסטטיים כמו בטון ישן ,ולתת מעטה יותר נעים לעיין. הוא מיועד לקיבוע והשארת המוצר לאורך זמן רב ובעל עמידות גבוה ורמת שחיקה גבוהה מאוד . המוצר יהיה יותר מחוספס למראה בעל טבעות בצורת האות D לקיבוע עם יתדות ולא נעים למגע בישיבה או שכיבה עליו ואינו מיועד למגע ישיר עם בני אדם זה לא מחצלת !!!  ...אך ניתן להניח עליו ריהוט שטח ובעלי חיים מבלי חשש שיגרם למוצר נזק .

וזה המוצר שאתם רוצים לפחות רובכם . גל זה נכון במידה ורכשתם CGEAR   .

ה RUG /המחצלת לעומת זאת –מגיע במבחר גדול של צבעים וישמש כתחליף למחצלת/ שמיכת  פיקניק ומגבת ים .  ל RUG יש שכבה נעימה למגע, ומתאים לשכב ישירות עליה. ה RUG מגיע במספר מידות 1,2,4 אנשים וכן ארוג בהיקף ויכול לשמש גם כמשטח לתא המטען למניעת חול, לים /לשטח ופיקניקים ומשחקי ספורט בדשא . ופנטסטי למשטח עבור ילדים קטנים .

לבסוף עניין המחיר .

חברת שייד פרו כנציגה בארץ הביא את המוצר המקורי במחיר מאוד תחרותי של החדרת מוצר  לשוק  שלרוב יהיה זול אף יותר ממחיר הרשתות בתוספת המשלוח . ואין ממש צורך או סיבה לרכוש ברשתות בחו"ל אם בכלל כאשר נדרשים להמתין זמן רב  /ולא תמיד יודעים מה מקבלים ובטח שיש בחוץ לא מעט הטעיות וחיקויים .היזהרו מחיקויים !!

למידע נוסף  אודות המוצר  והיכן  ניתן לרכוש מחצלת דוחה חול של חברת CGEAR . אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר או להיכנס לאתר WWW.OUTLIVING.CO.IL  או לדף הפייס בוק שלנו SHADEPRO .

 

 

לחץ לאתר:

logo shadepro